Opinie

Od 2000 r. misją firmy Genacol jest zapewnienie naszym klientom lepszego zdrowia aby mogli starzeć się zdrowo i aktywnie. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby tworzyć bezpieczne, naturalne i niezawodne produkty z myślą o zdrowiu stawów.
Oto kilka niezwykle cennych opinii naszych klientów. Ukazują one pozytywny wpływ produktów Genacol na ich życie.

#

Około dziesięć lat temu mój lekarz przed przejściem na emeryturę powiedział mi, że mój ból kolana i trudności w chodzeniu i klęczeniu będą wymagały leczenia operacyjnego. Nie chcąc poddawać się zabiegowi inwazyjnemu, przypomniałam sobie reklamę z udziałem pana Cournoyera na temat sukcesu Genacol. Spróbowałam więc tych produktów i prawie rok później, gdy podczas wycieczki na Gaspésie klęczałam zbierając muszle, zdałam sobie sprawę, że mogę to robić bez trudności, a przede wszystkim bez bólu. Dziękuję za ten produkt i za ulgę, jaką mi przynosi.

Marianne Daudelin
#

Genacol Anti-Inflammatory jest niesamowity. Przyjmuję go od 4 kwietnia 2019 r. Choruję na reumatoidalne zapalenie stawów (już od 23 lat), a odkąd zażywam ten produkt, moje bóle stawów całkowicie ustąpiły! Oczywiście nadal przyjmuję Plaquenil, a także Omega 3, ale Państwa produkt naprawdę odmienił moje życie! Teraz ćwiczę o wiele więcej i intensywniej niż wcześniej. Jedyny ból, jaki teraz odczuwam, to dobry ból związany z budowaniem mięśni, a nie ból stawów… Dziękuję bardzo!

Teresa McAran
#

Rok temu zacząłem poważnie trenować i odczuwałem silny ból stawów. Znajomy poradził mi: „Może spróbujesz Genacol?” Pomyślałem: „Genacol… to produkt dla osób starszych!” Ponieważ dokuczał mi silny ból, spróbowałem Genacol Optimum – i to zmieniło moje życie! Mogę trenować równie intensywnie jak wcześniej, jeśli nie intensywniej, i nie odczuwam żadnego bólu. Zachęcam wszystkich do wypróbowania produktów Genacol.

Emmanuel Auger
#

(Legenda hokeja kanadyjskiego – członek Hockey Hall of Fame) Stosuję Genacol® Original Formula od 2004 roku. Mimo kontuzji kolana wymagającej operacji mogłem bez problemu wykonywać codzienne czynności. Wreszcie musiałem jednak poddać się operacji. Muszę przyznać, że Genacol ułatwia mi powrót do zdrowia

Yvan Cournoyer
#

Walcząc z silnym bólem stawów i bardzo wyraźnymi ograniczeniami ruchowymi, spróbowałem Genacol Pain Relief, nie pokładając w nim jednak wielkich nadziei… Zaledwie 4 dni później byłem w stanie wykonywać zamaszyste ruchy ramionami, a ból prawie zniknął! Genacol, to działa!

Stephane Lapointe
#

Za namową bliskiej osoby postanowiłam, choć bez przekonania, wypróbować Genacol Plus na mój ból stawów związany z zapaleniem. Byłem zaskoczona, gdy po 7 lub 8 dniach moja stopa nie bolała już tak jak poprzednio, a obrzęk spowodowany zapaleniem zniknął. Ponadto ustąpiło też moje zapalenie ścięgien w okolicy łokcia. Dziękuję, Genacol.

Mireille Tremblay
#

Mam 69 lat i bardzo cierpię z powodu choroby zwyrodnieniowej stawów. Przez całą jesień chodziłam nawet o lasce. Przyjmowałam leki przeciwzapalne, ale szkodziły mi na żołądek. Spróbowałam więc Genacol Anti-Inflammatory. Po 2 tygodniach mogłam odstawić leki... a kiedy mam bardziej dotkliwe objawy, stosuję Genacol Instant... dziękuję, Genacol!

Lise Taillon
#

W lipcu byłem tak obolały, że wstanie z łóżka sprawiało mi trudność. Moja żona zasugerowała Genacol. Wierzcie lub nie, poczułem zmianę w ciągu tygodnia… tak znaczną, że tej jesieni byłem w stanie zdemontować nasz basen ogrodowy… Nigdy nie mógłbym sobie pozwolić na taki wysiłek!

D Barakatt
#

Używam Genacol Optimum od 3 miesięcy i po prostu nie mogę bez niego żyć! Ten produkt jest niesamowity dla moich stawów. Czuję się świetnie na co dzień i mogę wykonywać wszystkie swoje codzienne czynności bez bólu. Dziękuję, Genacol.

Isabelle Boissonneault Gilbert
#

Od kilku miesięcy stosuję Genacol z powodu bólu kostek i zauważyłam znaczne zmniejszenie bólu spowodowanego zwyrodnieniem stawów i wielokrotnymi zwichnięciami na przestrzeni lat. Zauważam poprawę, zwłaszcza gdy codziennie przemierzam pieszo kilometry podczas podróży. Dziękuję, Genacol.

Diane Boisvert
#

Przyjmuję Genacol Optimum i odczuwam złagodzenie stanu zapalnego spowodowanego zwyrodnieniem stawów, które dotyka moich pleców i dłoni. Zauważam wyraźną poprawę elastyczności moich stawów. Jestem na (wcześniejszej) emeryturze i po prostu muszę być aktywna! Naprawdę, wypróbuj produkty Genacol, a poczujesz różnicę.

Helene Leblanc
#

Po wypadku samochodowym przez 5 lat odczuwałam ciągły ból. Moja mama poradziła mi, żebym wypróbowała Genacol. Pozytywne efekty odczułam już po niecałych 6 tygodniach. Ta ulga w bólu była dla mnie zaskoczeniem. Żaden inny produkt, który wypróbowałam, nie działał tak dobrze, jak Genacol.

Flechelle Morin
#

Zerwałem w całości mięsień okolicy prawej łopatki i ból był nie do zniesienia. Próbowałem wszystkich środków przeciwbólowych, żaden nie działał. Wtedy odkryłem Genacol Optimum. Teraz w dzień nie odczuwam bólu i przesypiam całą noc.

Louis Cote
#

Genacol Optimum jest dla mnie jak cud. Nigdy więcej leków przeciwzapalnych i związanych z nimi dolegliwości! Do tej pory, z powodu bólu mogłam chodzić tylko 10–12 minut dziennie. Odkąd stosuję Genacol, mogę biegać 5 km dziennie BEZ BÓLU!!! Dziękuję, Genacol!

Catherine Royet
#

Chorując na stwardnienie rozsiane, w końcu znalazłam produkt, który pomaga mi częściowo odzyskać sprawność ruchową. Ostatnio stosuję Genacol Bone & Joint i poprawiła się ruchomość mojej prawej nogi. Dzięki Genacol mój ból stawów jest mniejszy.

Carolyn Desjardins
#

Przyjaciele z Kanady polecili mi Genacol. Mam 63 lata i mieszkam w Noiseux w Belgii. Genacol zlikwidował ból kolana i kostki. Ból spowodowany urazami podczas mojej kariery wojskowej!

Daniel Romain