Genacol® , znany i rozpoznawalny w 40 krajach świata suplement diety wspomagający naszą codzienną dietę w walce o lepszą jakość stawów, kości, skóry, itp. – to producent rozumiejący potrzeby klienta, dbający o najwyższą jakość produkowanego kolagenu.

Genacol® wytwarzany jest w oparciu o opatentowaną technologię: Aminolock. Produkty kolagenowe nie są identyczne, nie dostarczają żadnego skutecznego kolagenu. Większość produktów kolagenowych ma średnią wchłaniania 20%. Genacol® posiada najwyższy wskaźnik biodostępności tego typu produktów dostępnych na rynku, niezależnie od postaci suplementu (w płynie czy w tabletkach/kapsułkach).

Specyfika Genacol® polega na wyjątkowej matrycy kolagenowej. Stymuluje produkcję różnego rodzaju kolagenu, a nie jedynie jednego, jak w większości innych produktów. Unikalny produkt, spełnia najwyższe standardy jakości i kontroli. Producent najlepszej jakości kolagenu zaprasza do zapoznania się ze swoją ofertą!

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat dystrybucji kolagenu, skontaktuj się z nami, a z pewnością odpowiemy na każde nurtujące Cię pytanie.

Dystrybucja kolagenu – Genacol®

Dystrybucja Genacol® w Unii Europejskiej, suplementu wspierającego wytwarzanie naturalnego kolagenu to w zależności od kraju nawet 10 lat doświadczeń.

Wynaleziony i opatentowany w Kanadzie Genacol® produkowany jest w Unii Europejskiej na podstawie licencji właściciela marki i spełnia wszystkie stawiane suplementom diety wymagania a także oczekiwania klientów. Genacol® stara się prowadzić dystrybucję swojego suplementu kolagenowego, aby w pełni zasługiwać na miano preparatu, na który pozytywnie reagują dotychczasowi i nowi klienci. Genacol® to sprawdzony i polecany producent kolagenu, którego z pewnością zarekomendujesz swoim znajomym! Genacol® to wiele lat profesjonalnej produkcji i dystrybucji kolagenu.