Najlepszy kolagen w kapsułkach. Wyraź opinię!

W tym miejscu stworzyliśmy naszym klientom, klientom Genacol®, możliwość wyrażania swoich opinii na temat naszego suplementu. Naszym dążeniem jest, aby Genacol® był liderem wśród preparatów kolagenowych, aby najlepszy na rynku kolagen kojarzony był z naszym produktem, tak jak pozostaje liderem na rynkach Kanady, USA oraz wielu krajów Unii Europejskiej, wspierając naszych klientów ich staraniach o uzupełnianie kolagenu.

Będziemy wdzięczni naszym klientom za przedstawienie swoich wrażeń, samopoczucia po okresie zażywania Genacol®. Jeśli uważany przez wielu za najlepszy kolagen na rynku Genacol® spełnił Państwa oczekiwania, prosimy dać nam znać poprzez pozostawienie w tym miejscu swojej opinii na ten temat. Państwa opinie na temat naszego kolagenu mogą być pomocne w dokonaniu wyboru przez kolejnych klientów. Jeśli natomiast dowiemy się my oraz nasi klienci, że dla Państwa być może jest to najlepszy na rynku dostępny kolagen w kapsułkach upewni nas to w słuszności naszych działań promocyjnych z Genacol® na rynku polskim.

OPINIE KLIENTÓW

Marek, Lublin, 49 lat

rzyjmuję Genacol drugi miesiąc. Mogę z rękę na sercu potwierdzić, że ten suplement rzeczywiście wspomaga moje kolana. Z jednym kolanem poradziłem już sobie . Drugie kolano to ciągle jeszcze problem, ale już też mniejszy ,więc przyjmuję Genacol kolejny miesiąc

Witold, Bydgoszcz, 69 lat

Od lat mamy z żoną problemy – ja głównie z kolanami a żona z plecami i ramionami. Zawsze pod ręką mamy jakieś środki i preparaty. Znajomy wspomniał mi o nowym w Polsce suplemencie Genacol. Stwierdziłem,że możemy spróbować. Mogę z rękę na sercu potwierdzić, że ten suplement rzeczywiście nam pomógł. Od wielu miesięcy czujemy się znacznie lepiej. Kolagen a jednak inny.

Ola, Gdynia

Trzy miesiące temu „wszedł” mi w udo ból promieniujący w dół nogi. Wizyta u lekarza ogólnego, ortopedy, masażysty niewiele pomogły. Zaczęłam sama szukać w internecie . Moją uwagę przykuł Genacol, produkt sprzedawany w wielu krajach i reklamowany jako polepszający stan stawów, mięśni,zmarszczek, paznokci itd Spróbowałam z 1 butelką przez miesiąc. W tej chwili czuję się „o niebo” lepiej. Wierzę ,że wreszcie trafiłam na coś, co wyeliminuje moje problemy ze stawami.

Ludmiła, Kaliningrad

Często bywam w Polsce . Dla mojej mamy (58 lat) poszukiwałam czegoś, co nie będzie kolidować z jej lekami a pomoże jej zmniejszyć ból kolan. Mama pracowała fizycznie przez całe życie ,niestety w pozycji siedzącej) . Ktoś podpowiedział mi hasło : „kolagen” i tak ,przeglądając” internet zainteresowałam się Genacolem. Czysty przypadek . Mama dostała 1 butelkę na próbę. Teraz „kończymy” drugi miesiąc. Mama mniej narzeka na kolana a ja będąc w Polsce kupiłam zapas dla rodziców na 3 miesiące.

Helena, Suwałki, 48 lat

Od kilku lat odczuwałam coraz większe problemy z kolanami. Chodzenie po lekarzach, zażywane różne suplementy nic nie dawały. Czasami miałam już naprawdę dosyć. Przeglądając artykuły o kolagenie zwróciłam uwagę na nowy suplement – Genacol. Poczytałam, zadzwoniłam i poprosiłam o przysłanie dawki na 2 miesiące. Byłam już tak zrezygnowana, że nie wierzyłam, że coś może mi pomóc na moje problemy. Po 3 tygodniach zaczęłam odczuwać że moje kolana są w lepszym stanie. Nadgarstek prawej ręki, nadwyrężony, przestał mi dokuczać. Teraz, na koniec drugiego miesiąca, każdemu polecę Genacol.

Jan, Wrocław

Dyskomfort kolan i kręgosłupa, który odczuwałem przez ostatnich kilka lat przy chodzeniu, wchodzeniu po schodach a nawet wstawaniu przełożył się na przesiadywanie u lekarzy i ponowne szukanie „złotego środka”. Genacol podsunął mi znajomy, który też zasłyszał od kogoś. Spróbowałem, zamówiłem Genacol na 2 miesiące. Kapsułki na stawy – to środek , który eliminuje dyskomfort stawów. Dzisiaj moje problemy to już są inne problemy.Dzięki Genacol!!

Karol, 42 lata

Kupiłem tym razem dawkę dla moich rodziców i dla mnie na 3 miesiące. Po pierwszym miesiącu przyjmowania Genacol poczułem się zdecydowanie lepiej .Chodzi o moje ramię. Pracuję przy komputerze. Nie miałem problemu z decyzją zakupu kolejnej dawki. Ostatnio zamówiłem „porcję” dla rodziców i dla siebie . To była świadoma decyzja. Jakby nie pomagało, to przecież nie kupowałbym…..

DODAJ SWOJĄ OPINIĘ