+48 538 391 057 Schowek (0)
  • Koszyk jest pusty!

Kolagen na skórę, włosy, paznokcie

Hydrolizat kolagenu, a dbanie o stan ciała

Obecnie uważa się, że tkanka chrzęstna ma zdolności regeneracyjne. Hydrolizat białek kolagenowych akumuluje się przede wszystkim w chrząstce. Można stymulować chondrocyty do produkcji kolagenu podając np. suplementy zawierające hydrolizat kolagenu. Hydrolizat kolagenu stymuluje komórki do wytwarzania kolagenu. Jednym z liderów na tym polu jest produkowany od wielu lat, znany w 40 krajach suplement diety Genacol®. Jaki wpływ ma kolagen na skórę naszego ciała? Kuracja kolagenowa okazuje się niezbędna w walce w problemami skórnymi, włosów i paznokci. Badania nad hydrolizatem kolagenu wskazują, iż odpowiednia suplementacja, czyli stosowanie kolagenu na włosy, skórę i paznokcie wspomaga ich regenerację oraz zapobiega ich podstawowym problemom.

Badania nad hydrolizatem kolagenu

Od ponad 30 lat prowadzone są w wielu ośrodkach na świecie liczne badania nad wpływem hydrolizatu kolagenu na organizm człowieka. Badania prowadzono m.in. na pacjentach z osteoporozą, ze zmianami zwyrodnieniowymi stawów kolanowego, łokciowego lub obydwu, wśród osób w podeszłym wieku (ok.62 lat).
Wyniki tych doświadczeń wskazywały na znaczną poprawę działania stawówu osób zażywających hydrolizat kolagenu. Badania opisujące wpływ hydrolizatu kolagenu na funkcjonowanie stawów są już dzisiaj powszechnie znane i dostępne. Daja one mozliwość potwierdzenia pozytywnego wpływu hydrolizatu białek kolagenowych na zmiany zwyrodnieniowe stawów oraz stan skóry, włosów i paznokci.

Najlepszy kolagen na skórę, włosy i paznokcie

Rynek oferuje wiele produktów do użytku zewnętrznego z udziałem kolagenu. Również doustnie przyjmowany kolagen może mieć bardzo dobry wpływ na stan skóry.

Klienci są z reguły nieufni z uwagi m.in. na formę podania albo czas przyjmowania. Jedną z lepszych form przyjmowania hydrolizatu kolagenu są kapsułki, które pacjent może skonsumować w całości lub sam proszek w nich zawarty. Przyjmowanie hydrolizatu kolagenu daje efekty, zgodnie z wieloma prowadzonymi doświadczeniami już po kilku (3-6) miesiącach przyjmowania.

Poprawa kondycji skóry, włosów i paznokci jest zauważana w doświadczeniach związanych z rolą hydrolizatu kolagenu w funkcjonowaniu aparatu ruchu. Stosuj kolagen Genacol® w formie kapsułek, aby poprawić wygląd swoich włosów oraz paznokci. Co więcej, sukcesywna i odpowiednia suplementacja kolagenem wpływa dobrze również na naszą skórę. Nie wzlekaj więc i zaopatrz się w odpowiedni zestaw kapsułek, już dziś zadbaj o kondycję skóry, włosów i paznokci – to takie proste!