+48 538 391 057 Schowek (0)
  • Koszyk jest pusty!

Kolagen dla skóry

Kolagen jest głównym składnikiem ludzkiej skóry i stanowi ponad 80% jego składu. Kolagen jest produkowany przez komórki fibroblastów istniejące w naszym ciele; To jest podstawowa cząsteczka, która dosłownie wypełnia naszą skórę. Wraz z procesem starzenia się szybkość produkcji kolagenu jest wolniejsza, co powoduje spadek nawilżenia skóry i wysuzanie, co powoduje zmarszczki. Stopniowo, tkanki kapilarne w strukturze skóry stają się mniej skuteczne, zmniejszając tym samym zdolność do utrzymywania składników odżywczych i wody. Ponieważ skóra jest mniej zdrowa, istnieje większe ryzyko rozwoju rozstępów, plam i infekcji, ponieważ nie ma już możliwości działania jako bariera przeciwko bakteriom i wirusom.

Genacol® – zadbaj o swoją skórę z kolagenem

Spadek wytwarzania kolagenu w skórze zaczyna się w wieku około trzydziestu lat i przyspiesza około pięćdziesięciu pięciu lat. Kilka badań wykazało, że wytwarzanie naturalnego kolagenu może zmniejszyć się w tempie 1% rocznie po trzydziestce. Więc kiedy człowiek osiąga wiek pięćdziesięciu lat produkcjia kolagenu w skórze spada o 25%, a do 70 roku życia produkcja kolagenu może spaść o 40%. Stosuj kolagen jako suplementację dla lepszej produkcji kolagenu w skórze, zadbaj o to z nami.

Dlatego suplement, taki jak Genacol®, jest w stanie podtrzymać ludzkie ciało w jego wysiłkachregeneracji skóry, pomagając zmniejszyć zmarszczki i inne problemy ze skórą. Gdy Genacol® jest dostępny w łatwo asymilowanej formie, jest skuteczny w całym organizmie.