+48 538 391 057 Schowek (0)
  • Koszyk jest pusty!

Suplementy dla osób starszych

Produkcja kolagenu po 26 roku życia w sposób naturalny powoli spada. Spadek wytwarzania kolagenu powodowany jest także chorobami i intensywną aktywnością fizyczną. Naturalnym staje się odpowiednie odżywianie i suplementacja organizmu.

Spadek poziomu kolagenu oraz problemy i przyczyny zaburzeń ruchu, sztywnienie stawów, bóle stawów, zmarszczki, wypadające włosy – trudno to wraz ze starzeniem się organizmu zatrzymać. Jednak niektóre suplementy, zwłaszcza dla osób starszych, jak na przykład, suplementy diety na stawy mogą stanowić znakomite wsparcie organizmu seniora. Szukasz najlepszego suplementu dla osób starszych? Sprawdź Genacol®.

Suplementy na stawy m.in. odpowiednie dla osób starszych

Wśród wielu suplementów polecanych na stawy należy sprawdzać składniki zawarte w kapsułkach czy tabletkach suplementu. Niewątpliwie powinny zawierać czysty hydrolizat kolagenu wspomagany witaminą C.

Suplement diety Genacol®, produkowany od wielu lat i dostępny w 40 krajach świata jest liderem wśród suplementów dla ludzi starszych, sportowców i wszystkich, którzy chcą uzupełniać ubywający kolagen w organizmie.