+48 538 391 057 Schowek (0)
  • Koszyk jest pusty!

Kuracja kolagenowa

1. Poprawia kondycję skóry i włosów

W miarę upływu lat produkcja naturalnego kolagenu maleje. Zauważysz to sam: luźniejsza skóra, więcej zmarszczek i mniejsza sprężystość. Wzrost poziomu kolagenu (kiedy mamy do czynienia z jego niedoborem) może poprawić jędrność twojej skóry, zwiększyć jej gładkość i pomóc skórze się regenerować. Zwalcz niedobór kolagenu z Genacol®, zobacz jakie to proste.

2. Zmniejsza bóle stawów i spowalnia ich degenerację

Czy kiedykolwiek czułeś się jak byś miał „sztywne nogi”, które powodują ból w czasie poruszania się? To prawdopodobnie utrata kolagenu ukazująca swoją ciemną stronę – niezbędna zdaje się być w tym momencie odpowiednia kuracja kolagenowa. To dlatego, że gdy tracimy kolagen, nasze ścięgna i więzadła zaczynają się wolniej poruszać, co prowadzi do sztywności, obrzęku stawów i wielu innych dolegliwości.

3. Wspiera Zespół Nieszczelnego Jelita

Jeśli cierpisz z powodu zespołu nieszczelnego jelit, to jest to stan, w którym toksyny mogą przedostawać się przez twój układ pokarmowy; kolagen (kuracja kolagenowa) może być tutaj pomocny. Pomaga złamać białka i łagodzi błonę jelita, wspomagając uszkodzone ściany komórkowe i napełniając je mającymi znaczący wpływ aminokwasami.

4. Wspomaga metabolizm, masę mięśniową i wydajność energetyczną

Wspomaganie się naturalnym kolagenem może zwiększać metabolizm oddziałując na masę mięśniową, wspomagać przekształcanie niezbędnych składników odżywczych. Jedną z najważniejszych ról glyciny jest wspomaganie tkanki mięśniowej poprzez przekształcenie glukozy w energię. Pamiętaj, że utrzymanie masy mięśniowej jest kluczowe z uwagi na postępujący naturalny procesem starzenia się, ponieważ wspiera utrzymanie właściwej postawy, zdrowe kości i spala więcej kalorii niż tłuszcz. Zażywając Genacol® należy suplementować się także witaminą C – wspierając kurację kolagenową.

Odpowiednia kuracja kolagenowa z Genacol®

5. Wzmacnia paznokcie, włosy i zęby

Skorzystaj z naszej pomocy i uzupełnij kolagen. Na co pomaga? Czy kiedykolwiek zauważyłeś łamiące się paznokcie? Przyczyną może być właśnie niedobór kolagenu. Białko kolagenowe jest budulcem paznokci, włosów i zębów. Dodanie kolagenu do codziennej diety może wzmocnić twoje paznokcie i często spowolnić wypadanie włosów.

6. Wspomaga kondycję wątroby

Jeśli chcesz oczyścić swoje ciało ze szkodliwych substancji i poddać się odpowiedniej kuracji kolagenowej, a przy okazji poprawić przepływ krwi i wspierać swoje serce, nasz preparat jest bardzo pomocny. To dlatego, że glicyna pomaga zminimalizować uszkodzenia wątroby, kiedy wchłania obce substancje, toksyny lub alkohol, które nie powinny przechodzić przez nią.

7. Chroni kondycję układu sercowo-naczyniowego

Proliny aminokwasowe pomagają twoim ścianom tętnic uwalniać tłuszcze gromadzące się w krwiobiegu, zmniejszają gromadzenie się tłuszczu w tętnicach i minimalizują gromadzenie się tłuszczów. Proliny są potrzebne do naprawy tkanek w stawach i tętnicach, a także pomagają kontrolować ciśnienie krwi. Naturalny kolagen w naszych stawach chroni nasze ciało przed wpływem uderzeń lub wstrząsów i pomaga nam utrzymać cenną chrząstkę, gdy stajemy się starsi. Jest to również związane z zapobieganiem miażdżycy tętnic ponieważ utrzymuje tętnice w bezpiecznej odległości od niebezpiecznej blaszki miażdżycowej. Jeśli masz jeszcze wątpliwości co do tego, na co pomaga kolagen, skontaktuj się z nami albo sprawdź to na własnej skórze i spraw sobie ulgę w różnorodnych dolegliwościach.