+48 538 391 057 Schowek (0)
  • Koszyk jest pusty!Wyłączny dystrybutor*


Hydrolizat kolagenu + Witamina C

  • Szybko się wchłania
  • Uzupełnia kolagen
  • Wspiera codzienną dietę


                                                                                                                                                                                                                                                                                        


KOLAGEN

Kolagen jest naturalnym białkiem i jest podstawową substancją tkanki łącznej. To jest to włóknista tkanka łączna, która scala nasze ciało.

Kolagen, najważniejszy naturalny składnik naszego ciała

Kolagen daje różnym narządom i tkankom swoją siłę i właściwości elastyczne. Dwadzieścia pięć procent wagi białka w organizmie składa się z kolagenu. Siedemdziesiąt pięć procent naszej skóry składa się z kolagenu. Kolagen naturalny stanowi około trzydzieści procent organizmu człowieka. Jest naturalną częścią ścięgien, więzadeł, stawów, mięśni, włosów, skóry i narządów życiowych. Główne objawy niedoboru kolagenu to: osłabienie, zmęczenie, bóle i ogólny brak energii. Co więcej, wszystkie te objawy zwiększają się z wiekiem.

Kolagen oczywiście naturalny – w jakiej postaci, w jakiej cenie?

Oprócz wielu właściwości strukturalnych, kolagen służy jako główny katalizator wzrostu i naprawy prawie wszystkich tkanek organizmu. Wyjątkowy kolagen w proszku, w kapsułkach – łatwo absorbowalny w cenie proporcjonalnej do jakości suplementu to sprawdzony, unikalny, sprzedawany od wielu lat w wielu krajach – Genacol® Kolagen, który wybieramy w kapsułkach jest to sprawdzona, często wybierana postać suplementu (regeneratora, czy odżywki). To idealny preparat, który wspomoże działanie Twojego organizmu!

Kiedy warto sięgać po kolagen w kapsułkach?

Suplementacja kolagenem zawsze może mieć uzasadnienie, gdy chcesz:

  • wspomagać funkcjonowanie stawów dostarczając odżywki organizmowi w najszybszy sposób – zażywając kolagen w proszku znajdujący się w kapsułkach,
  • wzmocnić naczynia krwionośne ( hydrolizat kolagenu wzmacnia ich ścianki i poprawia ich elastyczność, a tym samym poprawia krążenie w naczyniach krwionośnych),
  • zapobiegać powstawaniu pajączków na twarzy,
  • wspomagając wygląd skóry, jej zdolności regeneracyjne (np. gojenie się ran, pozostałości trądziku, może wpływać na zmniejszenie rozstępów i cellulitu),
  • opóźniać powstawanie i przyczyniać się do redukcji zmarszczki,
  • wspomagać kondycję i porost włosów.

Najlepszy z kolagenów – co wybrać?
Na rynku jest ich sporo. My rekomendujemy sprawdzony w wielu krajach suplement w kapsułkach zawierający hydrolizat kolagenu Genacol® – wspomagający wytwarzanie naturalnego kolagenu w organizmie.

Kapsułki z kolagenem mogą stanowić alternatywę dla osób mających problemy z połykaniem tabletek. Proszek znajdujący się w kapsułkach suplementu Genacol® to czysty hydrolizat kolagenu wyselekcjonowany z najlepszego surowca bydła szwajcarskiego wspomagany witaminą C.