Genacol® – kolagen dla Twojego zwierzaka

Kolagen, tak jak dla człowieka, tak i dla zwierząt – Genacol® jest znakomity dla twojego starzejącego się i cierpiącego na reumatyzm zwierzęcia.

Jeśli starzejące się zwierzaki cierpią na artretyzm, zapalenie stawów lub dysplazję stawu biodrowego, Genacol®, jako suplement wspomagający codzienną dietę jest rozwiązaniem. Suplement diety – pozwalający zwierzętom domowym utrzymać młodość i ruchliwość.

Spożywanie:

  • Psy: Jedna kapsułka dziennie na około 25 kg wagi. Otworzyć kapsułkę i dosypać zawartość do ulubionej, mokrej lub suchej karmy.
  • Koty: Otworzyć jedną kapsułkę i dosypać zawartość do ulubionej mokrej lub suchej karmy.

Genacol®, aminokwasowy związek kolagenowy jest dostępny już dziś. Kolagen dla twojego psa, kolagen dla twoich zwierząt – dostępny w naszym sklepie.

Jest to suplement diety, który twoje zwierzęta domowe potrzebują, aby przedłużyć swoją młodość i wigor.

Suplementy dla psa i kota nie tylko na stawy

Zwierzęta – ssaki, jak i ludzie starzeją się i cierpią z powodu artretyzmu, zapalenia czy dysplazji stawów. Genacol®, jako suplement wspomagający codzienną dietę twojego zwierzaka może być właściwym rozwiązaniem.

Genacol® – suplement diety – pozwalający twojemu starzejącemu się psu podtrzymać młodość i wspomagać jego ruchliwość. Spróbuj dodawać do diety twojego psa po 1 kapsułce dziennie tego wartościowego suplementu zawierającego czysty hydrolizat kolagenu.

Wpływ hydrolizatu kolagenu na zwierzaki

Hydrolizat kolagenu może mieć wpływ na choroby układu mięśniowo-szkieletowego. Znajdujące się w nim aminokwasy są naturalnymi składnikami kości, chrząstki, skóry i włosów. Hydrolizat zawarty w suplemencie diety Genacol® jest łatwo przyswajalny przez organizm zwierzęcia.

Hydrolizat kolagenu dla psów i kotów ma pozytywny wpływ na sierść, skórę i pazury zwierząt.

Kolagen dla zwierzaków należy podawać/dosypywać w ilości 1 kapsułka dziennie z karmą. Wyjątkowy kolagen Genacol® jest wytwarzany wraz z witaminą C dla poprawnego wchłaniania.