DLACZEGO GENACOL?

GENACOL TO NAJLEPSZA MARKA KOLAGENOWA DLA ZDROWYCH STAWÓW

Od 2000 roku nieustannie rozwijamy naturalne produkty zdrowotne spełniające najwyższe standardy jakości w branży, których skuteczność dla zdrowia stawów została naukowo udowodniona. Nasze wieloletnie badania pozwoliły nam opracować autorską technologię produkcji unikalnego hydrolizatu kolagenu: AminoLock Collagen.
Dziś jesteśmy dumni z tego, że tysiące ludzi na całym świecie obdarza Genacol zaufaniem.

OBJĘTY PRAWAMI WYŁĄCZNOŚCI PEPTYD KOLAGENOWY

Opracowana przez dział badawczo-rozwojowy firmy Genacol® technologia skupia się na aminokwasach będącymi cegiełkami tworzącymi kolagen ze źródła bydlęcego.

Stosując ulepszoną hydrolizę enzymatyczną, udało nam się uzyskać kolagen o masie cząsteczkowej mniejszej niż 1 kilodaltonów (kDa), najniższej molekularnej masie świata!

WYŻSZA ABSORPCJA DLA LEPSZYCH REZULTATÓW!

Co oznacza „kolagen o najniższej na świecie masie molekularnej”?

Oznacza to, że w odróżnieniu od innych suplementów z hydrolizowanym kolagenem, z których absorpcją organizm ma problemy, peptydy Kolagenu AminoLock® są 3 razy mniejsze!

Ponieważ Kolagen AminoLock® jest mniejszy, łatwiej przechodzi przez barierę układu trawiennego… przez co większa jest jego biodostępność i lepsze są efekty!

KLINICZNIE UDOWODNIONO ZMNIEJSZANIE DOLEGLIWOŚCI STAWOWYCH

Skuteczność objętego prawami wyłączności Kolagenu AminoLock® została naukowo udowodniona przez trzy niezależne, cieszące się międzynarodowym uznaniem studia kliniczne.

Co więcej, firma Genacol® ściśle współpracuje z McGill University dla poszerzenia naszej wiedzy o korzyściach płynacych ze stosowania Kolagenu AminoLock®.


W przypadku firmy Genacol® możesz mieć pewność, że otrzymujesz bezpieczne i skuteczne, naturalne produkty prozdrowotne dla dobra twoich stawów.

NAJWYŻSZE STANDARDY PRODUKCJI

Produkty Genacol produkowane są w certyfikowanych zakładach klasy farmaceutycznej, zgodnie z najwyższymi standardami biotechnologicznymi . Cały proces produkcji i kryteria kontroli jakości są zgodne z najbardziej rygorystycznymi standardami w branży.

AminoLock® Collagen marki Genacol® jest również wolny od GMO oraz jest produktem bezglutenowym. Bydło wykorzystywane do produkcji naszego zhydrolizowanego kolagenu jest hodowane na pastwiskach w Szwajcarii.