Dlaczego Genacol jest niezbędny dla Twoich stawów?

genacol-info.jpg

Stawy znajdują się tam, gdzie stykają się dwie kości. Najbardziej znanymi stawami są stawy ruchome, takie jak kolana, biodra, kostki i nadgarstki oraz te między kolejnymi kręgami kręgosłupa. Stawy ruchome zapewniają płynność ruchu i wytłumianie wstrząsów, podobnie jak amortyzator w samochodzie.

Czy wiesz, że Twoje stawy składają się głównie z kolagenu?

W stawie jest kilka części składowych, z których większość jest zbudowana z kolagenu. Na przykład chrząstka, tkanka łączna występująca w stawach między kośćmi, składa się w 67% z kolagenu. Jeśli chodzi o więzadła i ścięgna, składają się one odpowiednio w 80% i 90% z kolagenu!

Od 35. roku życia organizm zaczyna wytwarzać mniej kolagenu, co naturalnie wpływa na nasze stawy. Często odczuwa się sztywność więzadeł i ścięgien, a także pogorszenie ruchomości lub elastyczności. Chrząstka ma tendencję do degradacji, a jej zużycie zwykle powoduje ból, a nawet chorobę zwyrodnieniową stawów – schorzenie, które staje się bardzo powszechne, ponieważ dotyka 1 na 6 Kanadyjczyków.

Genacol, rozwiązanie dla naszych stawów!

Kilka badań wykazało, że kolagen podlega wchłanianiu przez organizm. Udowodniono również, że przyjmowanie suplementu Genacol AminoLock® Collagen pomaga w długofalowej odbudowie kolagenu w stawach.

Dlaczego warto wybrać AminoLock® Collagen zamiast innej marki?

AminoLock® Collagen firmy Genacol jest wyjątkowy i ekskluzywny. Często był imitowany, ale nigdy nie został skopiowany! W przeciwieństwie do innych suplementów zawierających hydrolizowany kolagen o dużych cząsteczkach, które organizm z trudem wchłania, cząsteczki AminoLock® Collagen są 3 do 5 razy mniejsze. Genacol AminoLock® Collagen jest zatem bardziej skuteczny i łatwiejszy do wchłonięcia przez organizm.

Genacol, kompleksowe produkty dla Twoich stawów!

Jedyną misją Genacol jest wprowadzanie pozytywnych zmian w życiu ludzi i dlatego nieustannie inwestujemy w badania i innowacje. Lata badań i rozwoju pozwoliły firmie Genacol połączyć AminoLock® Collagen z innymi wysokiej jakości składnikami nie tylko w celu zaspokojenia wszystkich złożonych potrzeb zdrowotnych, ale także w celu poprawy jakości życia naszych klientów.