Oferowane produkty

Kolagen jest naturalnym białkiem i jest podstawową substancją tkanki łącznej. To jest to włóknista tkanka łączna, która scala nasze ciało.

Kolagen, najważniejszy naturalny składnik naszego ciała

Kolagen daje różnym narządom i tkankom swoją siłę i właściwości elastyczne. Dwadzieścia pięć procent wagi białka w organizmie składa się z kolagenu. Siedemdziesiąt pięć procent naszej skóry składa się z kolagenu. Kolagen naturalny stanowi około trzydzieści procent organizmu człowieka. Jest naturalną częścią ścięgien, więzadeł, stawów, mięśni, włosów, skóry i narządów życiowych. Główne objawy niedoboru kolagenu to: osłabienie, zmęczenie, bóle i ogólny brak energii. Co więcej, wszystkie te objawy zwiększają się z wiekiem.

Kolagen oczywiście naturalny – w jakiej postaci, w jakiej cenie?

Oprócz wielu właściwości strukturalnych, kolagen służy jako główny katalizator wzrostu i naprawy prawie wszystkich tkanek organizmu. Wyjątkowy kolagen w proszku, w kapsułkach – łatwo absorbowalny w cenie proporcjonalnej do jakości suplementu to sprawdzony, unikalny, sprzedawany od wielu lat w wielu krajach – Genacol® Kolagen, który wybieramy w kapsułkach jest to sprawdzona, często wybierana postać suplementu.