Skip to content
Dlaczego Genacol jest niezbędny dla Twoich stawów?

Dlaczego Genacol jest niezbędny dla Twoich stawów?

Stawy znajdują się tam, gdzie stykają się dwie kości. Najbardziej znanymi stawami są stawy ruchome, takie jak kolana, biodra, kostki i nadgarstki oraz te między kolejnymi kręgami kręgosłupa. Stawy ruchome zapewniają płynność ruchu i wytłumianie wstrząsów, podobnie jak amortyzator w samochodzie.

Czy wiesz, że Twoje stawy składają się głównie z kolagenu?

W stawie jest kilka części składowych, z których większość jest zbudowana z kolagenu. Na przykład chrząstka, tkanka łączna występująca w stawach między kośćmi, składa się w 67% z kolagenu. Jeśli chodzi o więzadła i ścięgna, składają się one odpowiednio w 80% i 90% z kolagenu!

Od 35. roku życia organizm zaczyna wytwarzać mniej kolagenu, co naturalnie wpływa na nasze stawy. Często odczuwa się sztywność więzadeł i ścięgien, a także pogorszenie ruchomości lub elastyczności. Chrząstka ma tendencję do degradacji, a jej zużycie zwykle powoduje ból, a nawet chorobę zwyrodnieniową stawów – schorzenie, które staje się bardzo powszechne, ponieważ dotyka 1 na 6 Kanadyjczyków.

Genacol, rozwiązanie dla naszych stawów!

Kilka badań wykazało, że kolagen podlega wchłanianiu przez organizm. Udowodniono również, że przyjmowanie suplementu Genacol AminoLock® Collagen pomaga w długofalowej odbudowie kolagenu w stawach. Dzięki AminoLock® Collagen możemy zauważyć znaczne złagodzenie sztywności i bólu stawów, a także poprawę stanu ogólnego u osób z chorobą zwyrodnieniową stawów.

Dlaczego warto wybrać AminoLock® Collagen zamiast innej marki?

AminoLock® Collagen firmy Genacol jest wyjątkowy i ekskluzywny. Często był imitowany, ale nigdy nie został skopiowany! W przeciwieństwie do innych suplementów zawierających hydrolizowany kolagen o dużych cząsteczkach, które organizm z trudem wchłania, cząsteczki AminoLock® Collagen są 3 do 5 razy mniejsze. Genacol AminoLock® Collagen jest zatem bardziej skuteczny i łatwiejszy do wchłonięcia przez organizm.

Osoby stosujące AminoLock® Collagen odczuwają jego długotrwały wpływ na stawy. Skuteczność AminoLock® Collagen w łagodzeniu bólu stawów wykazano nie w 1, ale w 3 niezależnych badaniach klinicznych.

Genacol, kompleksowe produkty dla Twoich stawów!

Jedyną misją Genacol jest wprowadzanie pozytywnych zmian w życiu ludzi i dlatego nieustannie inwestujemy w badania i innowacje. Lata badań i rozwoju pozwoliły firmie Genacol połączyć AminoLock® Collagen z innymi wysokiej jakości składnikami nie tylko w celu zaspokojenia wszystkich złożonych potrzeb zdrowotnych, ale także w celu poprawy jakości życia naszych klientów.

Podobne artykuły

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na używanie plików cookie. więcej informacji

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zamknij